|
|
|
Waters Undefined 587 berichten Ja zeg, laten we de gevangenis poorten open gooien alle misdadigers en tbsers weer een kans geven?
Kom op, straf is straf, ban is ban als je nu gaat beginnen alle bannen op te heffen kunnen alle mods naar huis en word dit net zo een debiele chatroom als alle anderen.
Ik vind het gewoon onbeschoft en beneden alle pijl on zo iets maar te durven vragen. |
Anonymous Undefined 65739 berichten Waters,
Er zijn er wel meer hoor die een ban hebben gekregen en nooit meer terug zouden komen en die er toch ook weer zijn.
Ben ik niet blij mee maar jah als er niets meegedaan jah wie ben ik dan?????
Kuss Bonn |
Anonymous Undefined 65739 berichten Oké, Bonneke ik ook niet maar dat weet je van rechte lijnen trekken hebben zie hier nooit gehoord   Oké Waters nu weet je gelijk waarom ik als mod vertrokken ben. als je hier een ban geeft dan trekken bepaalde figuren hun keutel weer in na een maand. Ben het helemaal eens met die stelling van je  . Mijn gedachte gang was waken en optreden tegen dat soort lui maar als mod. ben je hier NIETS.
En dat vind ik toch wel erg als je van deze chat de mooiste en beste wil maken.
Gr.  Hawk |
kip31 Undefined 680 berichten hawk niet overdrijven, je hebt als mod zeker wel wat te zeggen, alleen telt de meerderheid waardoor je eigen stem wel eens verloren gaat, en pfff waarom reageer ik hierop
kussssssss kip |
Waters Undefined 587 berichten Ja, heb hier ook wel paar dingen op te zeggen, mods moeten natuurlijk wel op 1 lijn staan, zo veel als mogelijk.
Verder is de straf afhankelijk van de misdaad, ban voor 1 week, ban voor 1 maand of 2 maand enz.
En ban voor altijd als het erg is en herhaaldelijk gebeurt.
Net als in het leven, sommige zitten 1 maand in het gevang, enkelen zitten er voor het leven. |
|
Anonymous Undefined 65739 berichten ja ok waters maar hier is het van flipper ook maar 1 keer gebeurd voor zover ik weet ... maar ik vind als ze gratie voor de ene toestaan, ze ook gratie voor de andere mogen toestaan als zich geen zware feiten hebben afgespeeld.
dus geen vriendjespolitiek  en als ieder zijn mening mag geven over de graad van misdaad, vind ik wel dat dan beide partijen gehoord moet worden en recht van antwoord kunnen geven en wie bepaald hoe erg de misdaad is ?
groeten
toska |
Anonymous Undefined 65739 berichten niemand is perfect  en iedereen maakt fouten en verdiend dus ook iedereen toch weer een kans
groetjes shirley
|
vrouwtje_47 Undefined 921 berichten ben ik het helemaal mee eens shir    ach en elke gek heeft zijn gebrek  haha komen er eigenlijk wel normale mensen op kletsen  xxx peetje |
voor mij mag die wel trug! heb veel om hem gelachen!
en hij ( of zij?) was nooit vervelend tegen mij!
 
|
Anonymous Undefined 65739 berichten dan heet ik niemand..
|
|