Forums  ›  Gezellig Kletsen.com  ›  In de Wandelgang
 

het verliefde laantje

Advertise here!!

Citeren03.01.20080 likes
Ik heb je nodig schat
Ik moet je zien schat
Ik ben zo blij dat ik van jou ben
Zoals jij is er geen ander
Jij betekend voor mij wat ik voor jou beteken
En samen, is er niets wat we niet kunnen doen
Omdat ik jou heb, heb ik niks anders nodig
Met alles wat je doet, laat je me weer verliefd worden
En nu weet ik dat jij de enige kan zijn
Die mijn hart elke keer weer zo laat kloppen
Het is niet uit te leggen wat ik voel bij jou
Ik wil niemand anders, zonder jou is er niemand over
Je weet dat ik om je geef
Je weet dat ik trouw zal zijn
Je weet dat ik niet zal liegen
Je weet dat ik zal proberen je alles te zijn
Niels, jij bent mijn hart
Citeren04.01.20080 likes
Je woorden doen me altijd weer goed,
Ik weet niet wat ik zonder jou moet.
Je bent het doel om voor te leven,
Voor wie ik alles wil geven.
Je maakt me van binnen zo blij,
Het mooiste in m'n leven dat ben jij.
Wil je echt nooit meer laten gaan,
Voor jou alleen wil ik nog bestaan.
Citeren04.01.20080 likes
wat mooi !!
Citeren10.01.20080 likes
Iedere dag maak je me weer blij,
Je bent het ideale meisje voor mij.
Ik wil je echt nooit meer kwijt
Kon ik maar bij je zijn, voor eens en altijd.
Je doet me meer dan ik kan zeggen,
Het gevoel is moeilijk uit te leggen.
Maar ik weet dat het echt is
En ik je verschrikkelijk mis.
Ik blijf hopen op die onvergetelijke dag,
Die hopelijk zo snel mogelijk aanbreken mag.
Citeren15.01.20080 likes
Niels ik heb geen inspiratie meer voor gedichten, misschien dat het wel weer eens komt, maar volgens mij heb ik je nu alles wel gezegt wat ik je zeggen wil. Nouja er is nog genoeg te vertellen, maar dat kan ik niet allemaal plaatsen in een gedicht en dat zou ik je het liefst in real life zeggen.

Ik vond het vandaag echt te gek om je stem te horen!
Hopelijk vond jij het niet erg, het was een beetje chaotisch maarja het was wel lache vond ik. Nou hopelijk spreek ik je straks nog en anders morgen! ik hou echt heel veel van je en ik denk dat jij de ware bent! ook al zijn er zoveel andere jongens en misschien denken mensen nu, ze is nog maar 16 en ze moet nog heel wat beleven, maar dat maakt niks uit hoor, want ik ken mn gevoel en ik weet dat het echt is.

I don't care what they say, I'm in love with you
Dikke kussss sweet boy..

Advertise here!!

Citeren16.01.20080 likes
lauraaaaaaaaaaaaa meis word gewoon lekker gelukkig met Niels het is je meer dan gegunt en wat je ook zegt je kent zelf je eigen geveel het beste is en ik zou dan ook willen zeggen tegen je volg je gevoel.

Ik had dat met mijn man,hij was mijn eerste vriendje en voelde ook direct hij is voor mij de ware en nu bijna 21 jaar later ben ik nog steeds zielsgelukkig met hem en hou ik iedere dag nog heel veel van hem,kusssss en knuffff Bonnn
Citeren16.01.20080 likes
hey nlis en laura ik wesn jullie saampies heel veel geluk en geniet ervan

kussssssss peetje
Citeren01.03.20080 likes
ha laantje
zo dat is lang geleden, maar dacht ga eens even bij jou kijken.
het waait wel heel hard en toch hebben we er ook een zonnetje bij.
tis wel lekker om even buiten te zijn, jammer dat er verder niemand is, het is best wel stil bij jou.
laura en nilis komen ook niet zovaak meer bij je, zo leuk die 2 met hun gedichten, maar goed ik ga maar is verder.
tot snel
Citeren16.03.20080 likes
Heeeeeeeeeeeeej laantje, mij was je zeker al bijna vergeten he.
Tjonge wat komen er hier toch veel mensen hun hart luchten.
En wat is Nilis toch op dreef met dichten.

Met mij gaat alles goed laantje, nog steeds heel verliefd hihihihihi
En ja nog steeds met dezelfde!

Laantje doe je al lieverds de groetjes van mij, ik ben nl. al zo lang niet meer hier geweest en de enige die nu aan het chatten is dat zijn snuff en nilis... en nilis kent me niet eens meer snik.

Speciale knuffels voor mama van vijf, shir en mijn dinnetje...

Liefs Cin
Citeren22.03.20080 likes
Wij willen even een misverstand uit de wereld helpen. We weten dat een hoop mensen denken dat we verkering/relatie of hoe je het wil noemen hebben, maar dit is echter NIET het geval. Het is onze fout dat jullie zo zijn gaan denken door die gedichten, maar we zijn op het moment niet meer dan goede vrienden. En we dachten doordat we al een tijd niks meer plaatsten dit wel was overgekomen, maar ik krijg er nog steeds vragen over dus vandaar dit stukje. Het was niet de bedoeling om jullie voor de gek te houden of zo maar er speelt niks tussen ons. We hopen dat het voor iedereen duidelijk is.

Dit stukje is namens Laura en mij.

Adverteer hier