Citeren22.09.20110 likes
helaas me niet gelukt ,
Advertise here!! |
Citeren22.09.20110 likes helaas me niet gelukt ,
|
Citeren22.09.20110 likes heel lief inderdaad van je koffie ![]() Ik zal in het weekend weer eens kijken voor lekkere bonbons voor jou![]()
|
Citeren23.09.20110 likes Plantje, ook al is het niet gelukt ![]() Het idee was top. Daarom krijg jij van Bel een doos vol lekkere bonbons en weet je wat de vulling is slagroom![]() Ik wil een bosje uhhh prikkeltjes haha nee hoor grapje freak doe voor freak ook maar een lekkere doos bonbons.
Kan je wel gebruiken denk ik, ik hoorde van Bonn dat je geopereerd was.... sterkte en tot snel. X Bella |
Citeren23.09.20110 likes ik geef bella een dikke bos bloemen, ze weet zelf wel waarom ![]()
|
Citeren23.09.20110 likes jaaaaa goed idee bella
koffie geeft freek een bosje bloemen ivm. de reperatie van arm hopelyk doet ie het weer goed freek want er mot hoop getrokken worden
|
Advertise here!! |
Citeren23.09.20110 likes Lieve lieve plantje toch.
Je geef Freek toch niet alleen een bosje bloemen omdat jij eens een keer niet zelf wil trekken ![]() Haha Bel mag jou best wel pesten ![]() Maar ik hoop ook dat freakske weer snel kan tikken, want het is maar stil zonder hem. En hij heeft nog een bommetje van Bel tegoed ![]() Fijne avond plantje en de rest en tot snel Kusss Bella |
Citeren24.09.20110 likes ik geef ana een bosje bloemen omdat ze freek zo moet verzorgen mannen zyn dan altyd zo lastig ,als ze wat mankeren he |
Citeren25.09.20110 likes ik wil best bloemetjes geven voor de rest,
maar wat kryg ik ervoor terug?
|
Citeren25.09.20110 likes Bonnn knufffff ![]() Bedankt voor je bloemen ze zijn super. Plantje je heb van mij al lekkere slagroom bonbons gekregen en van Bonneke ook, dus wat wil je er nog meer voor krijgen?
|
Citeren26.09.20110 likes ja plantje, je bent een hebbert ![]() ![]() ![]() ![]()
|