|
|
|
suusjuh Undefined 1233 berichten Komt een man een cafè binnen,besteld 5 bier en drinkt alles achter elkaar op. Wat doe je nou,zegt de barkeeper,dat is toch jammer?
Nee,zegt de man,zou jij ook doen als je geen geld had !!! |
Anonymous Undefined 65739 berichten |
Anonymous Undefined 65739 berichten
 in rotterdam wordt een demonstratie gehouden waarbij iemand loopt te schreeuwen menstruatie menstruatie waarop iemant tegen hem zeg het woord is demonstratie waarop die persoon zegt kan me niet schelen als er maar bloeid vloeit
|
Anonymous Undefined 65739 berichten wat is het verchil tussen een potlood en een olifantl  l probeer het maar eens achter je oor te doen
|
Anonymous Undefined 65739 berichten |
|
jantje geeft elke dag aan de juf een dropje
op een dag geeft hij er geen een
zegt de juf jantje waarom heb je geen dropje
mijn konijn is dood
gr mram |
Anonymous Undefined 65739 berichten |
Anonymous Undefined 65739 berichten man komt thuis,en zegt tegen zijn vrouw ..ik heb 3 miljoen met de jackpot gewonnen,pak je koffers.............zegt zijn vrouw:zomer of winter kleding?...........zegt de man : maakt niet uit,als je maar oprot.......:
|
suusjuh Undefined 1233 berichten Hoe kun je zien dat een stotteraar in een restaurant spaghetti heeft besteld?
Er staan 10 glazen spa op zijn tafel !!! |
Anonymous Undefined 65739 berichten
 het is groen en zit in je hootd  een hersenvretertje  wat doen ze daar  hongerlijden 
|
|