Forums  ›  Gezellig Kletsen.com  ›  Gezellig Kletsen.com
 

Chatuitje New York, ja echt waar!!!!!!

 
 
1

Advertise here!!

Citeren27.12.20070 likes
Ik heb het er nu al zo vaak over gehad, wordt maar eens tijd om deze gedachten tot conversie over te laten gaan.
Ik realiseer me terdege dat dit niet voor iedereen haalbaar is en wil dan ook niemand tegen het zere been schoppen.

Het lijkt me geweldig om drie dagen lang, een lang weekend een chatuitje in New York te organiseren. Ik kan in ieder geval als gids fungeren.

Zit te denken een de periode eind mei begin juni. En mensen, de dollar is allang niet meer munteenheid nummer een.

Well, who wants to go????

Henry41
Citeren27.12.20070 likes
en we mogen allemaal bij jouw slapen
Citeren27.12.20070 likes
dus we zitten meer in het vliegtuig dan in new-york ,

maaaaaaaaaaaaar als ik het geld had ging ik geheid mee
Citeren27.12.20070 likes
Ja hoor mram

Alleen wel tandenborstel meenemen he?
Citeren27.12.20070 likes
Bij deze meld ondergetekende zich aan voor het reisje naar de States. Hoop dat er veel leuten meegaan. Dat geeft de deelnemer weer moed.

Bertoesja

Advertise here!!

Citeren27.12.20070 likes
Ik zou graag meegaan maar de bank heeft nee gezegd.... errug jammer.....
Citeren27.12.20070 likes
had ook graag meegegaan maar de 2 reisorganisatie's hebben mij op mijn vingers getikt van je gaat al zoveel van het jaar weg met korte reisjes dit kan er echt niet bij sorry
Citeren27.12.20070 likes
bij mrie zegt de bank en zijzelf nee.
voor diegeen die wel gaan veel plezier
Citeren27.12.20070 likes
bij mij vraagt de bank wat het me gaat kosten zodat ik er over kan nadenken of was het echt alleen mn koffer pakken ??


shirley xxx

dan doen we wel in new york kletsen.com
Citeren27.12.20070 likes
als jij betaalt ga ik.
ook me schat??
 
 
1

Adverteer hier